KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9223234
*
nr 922 3234
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, Stockholmsmotiv, motivet: 16 x 16
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 november 2014
kl 19:31:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/10 19:16:09
1
100 kr
1/11 22:27:55
2
150 kr
3/11 19:03:55
3
700 kr
3/11 19:05:40
2
500 kr
3/11 19:05:40
3
600 kr (Budbetjänt)
3/11 19:07:15
2
700 kr
3/11 19:07:15
3
700 kr (Budbetjänt)
3/11 19:07:27
2
800 kr
3/11 19:18:58
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige vattenfärg
-
9210 Blandteknik
Hugo Carlberg (1880-1943), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:49
-
9273 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -84, Pol..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 19:14
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:47
-
7215 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Vinterbild m..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:50
-
9361 Blandteknik
Stig SASEN Andersson. Signerad, blandteknik, dater..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:54
-
9360 Blandteknik
Stig SASEN Andersson. Signerad, daterad -55, Hötor..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:18
*
Blandteknik
Läs om budbetjänten
nr 922 3234
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, Stockholmsmotiv, motivet: 16 x 16
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/10 19:16:09 | 1 | 100 kr |
1/11 22:27:55 | 2 | 150 kr |
3/11 19:03:55 | 3 | 700 kr |
3/11 19:05:40 | 2 | 500 kr |
3/11 19:05:40 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
3/11 19:07:15 | 2 | 700 kr |
3/11 19:07:15 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
3/11 19:07:27 | 2 | 800 kr |
3/11 19:18:58 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige vattenfärg
-
9210 Blandteknik
Hugo Carlberg (1880-1943), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:49 -
9273 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -84, Pol..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 19:14 -
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:47
-
7215 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Vinterbild m..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:50 -
9361 Blandteknik
Stig SASEN Andersson. Signerad, blandteknik, dater..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:54 -
9360 Blandteknik
Stig SASEN Andersson. Signerad, daterad -55, Hötor..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:18