Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9223234



*

nr 922 3234


Blandteknik

Oidentifierad konstnär, Stockholmsmotiv, motivet: 16 x 16


Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

Sista tid för bud online:

måndag 3 november 2014
kl 19:31:14


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
28/10 19:16:09 1      100 kr
1/11 22:27:55 2      150 kr
3/11 19:03:55 3      700 kr
3/11 19:05:40 2      500 kr
3/11 19:05:40 3      600 kr (Budbetjänt)
3/11 19:07:15 2      700 kr
3/11 19:07:15 3      700 kr (Budbetjänt)
3/11 19:07:27 2      800 kr
3/11 19:18:58 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige vattenfärg
  • 8070 Blandteknik
    4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:33
  • 1005 Blandteknik
    Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:49
  • 1003 Blandteknik
    Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signerad, bl..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:25




Ladda ner broschyr