KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9223234
*
nr 922 3234
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, Stockholmsmotiv, motivet: 16 x 16
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 november 2014
kl 19:31:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/10 19:16:09
1
100 kr
1/11 22:27:55
2
150 kr
3/11 19:03:55
3
700 kr
3/11 19:05:40
2
500 kr
3/11 19:05:40
3
600 kr (Budbetjänt)
3/11 19:07:15
2
700 kr
3/11 19:07:15
3
700 kr (Budbetjänt)
3/11 19:07:27
2
800 kr
3/11 19:18:58
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige vattenfärg
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
1005 Blandteknik
Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:49
-
1003 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:25
*
Blandteknik
Läs om budbetjänten
nr 922 3234
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, Stockholmsmotiv, motivet: 16 x 16
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/10 19:16:09 | 1 | 100 kr |
| 1/11 22:27:55 | 2 | 150 kr |
| 3/11 19:03:55 | 3 | 700 kr |
| 3/11 19:05:40 | 2 | 500 kr |
| 3/11 19:05:40 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 3/11 19:07:15 | 2 | 700 kr |
| 3/11 19:07:15 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
| 3/11 19:07:27 | 2 | 800 kr |
| 3/11 19:18:58 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige vattenfärg
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33 -
1005 Blandteknik
Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:49 -
1003 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:25



